Naujas mėnulis rugpjūtis 2020

naujas menulis
Šiąnakt, iš rugpjūčio 18 į 19 dieną stoja naujas mėnulis. Primenu, kad tai yra geriausias laikas manifestacijoms, gyvenimo, planų ir tikslų persidėliojimui.
Tekstas paruoštas pagal Forever conscious straipsnį:
2020 atnešė daug grįžimo atgal, bet tuo pačiu metu ir didelę galimybę keistis ir augti. Kaip ruošiesi išnaudoti likusį tau duotą laiką? Kaip ruošiesi panaudoti tai, kiek liko tau šiais metais? Kai kuriems tai gali būti laikas užbaigti anksčiau pradėtus projektus, kitiems tai gali būti laikas, kuris moko kaip atsipalaiduoti ir dedikuoti save lengvumui ir svekatinimuisi.
Nėra blogo būdo išnaudoti savo laiką, tiesiog nenuleisk rankų siekiant savo svajonių. Pasistenk siekti savo tikslų kaip galima geriau, geriau nei siekei anksčiau ir stebėk kokie stebuklai ir galimybės ateina nesvarbu kurioje vietoje esi šiandien. Naujas mėnulis liūto ženkle ves mus per tai. Jis išties mums optimistinę ranką ir siųs pozityvias svajones primindamas mums išnaudoti savo laiką pakylėjančiai energijai kurti.
Nepaisant to, kad šio mėnulio energija labai motyvuojanti ir įkvepianti, yra ir kita jo pusė. Šios naujaties metu bus labai aktyvus Marsas, taip pat kovos ir ginčų deivė Eris. Tai reiškia, kad Marsas bus labai užimtas! Marsas bus pagrindine kelrode žvaigžde, kuri prižiūrės kaip mes save treniravome šiais stipriai transformaciniais metais. Marsas padidins mumyse motyvaciją ir aistrą, pasitenkinimą. Mes galime jaustis įkvėpti, ugninė energija apsups mus ir motyvuos užbaigti tai, kas pradėta. Ir atvirkščiai, jei mes kuri laiką per daug dėmesio skyrėme savo veiklai, arba esam jautresni stipriai ugninei energijai mes galime jaustis perdegę.
Bus svarbu jausti ir įsiklausyti į savo kūną, susijungti su savo vidine išmintimi. Atkreipkite dėmesį, kad Marsas ruošasi trikdyti energiją ir iškelti įtampą ar šiek tiek „duoti į kaulus“, tai reikalinga tam, kad atvestų atgal į balansą. Viskas kas manifestuojasi tavo gyvenime yra tai, ko tau reikia, taigi pasitikėk savo kūno ritmu ir ciklu. Būk kantrus sau ir ir galvok kaip pakelti bei subalansuoti savo energiją. Taip pat labai svarbu šiuo metu apsaugoti savo energiją. Galite tam naudoti augalų valymą, druskuotos vandens voneles, kristalus, smilkalus, žvakes.
Kadangi Marsas yra veiksmo planeta, balansui išlaikyti puikiai tinka sportas, sveika mityba, kvėpavimo pratimai. Šio naujo mėnulio potencialas ir tikslas – galia prikelti dalykus iš tamsos, tad iš išorės galime jausti tamsą pakeliančią energiją, ypač kalbant apie globalinį, pasaulinį lygį.
Šio mėnulio metu galima pastebėti pasiekiant mus slaptą ar slėptą nuo musų informaciją, skausmingas tiesas atkeliaujant į mūsų sąmonę. Ši rugpjūčio naujatis aktyvuos kylančią tamsą tam, kad ji būtų išvalyta ir paleista visam laikui. Kartais šešėliai turi susprogti prieš paleidžiant juos į laisvę visam. Mes taip pat galime pastebėti augant įtampą pasaulyje aplink mus arba aplink tuos kuriuos mes mylime. Net jei situacija taps karšta, svarbu laikyti save centre ir priminti sau visada sugrįžti į draugiškumą ir meilę. Mes nežinome ką reiškia būti „kažkieno kito batuose“, taigi, likime atviri, pabandykime prisiminti, kad kiekvienas daro tai, ką gali geriausia iš savo sąmoningumo lygio.
Bendrai paėmus, liūto naujatis užpildys šviesa, kad galėtumėme įveikti įtampas, kurios razigosi aplink mus. Likite susikoncentravę į šviesą, kvėpuokite stiprybe ir vidine ugnimi, kuri jums siūloma šiuo metu. Kurstykite savo tikslo, aistros liepsną ir meilę viduje, ir žinokite, kad tai yra šviesa ir galia – tai ves jus nesvarbu per ką einate ir kas kyla aplink.
Daugiau apie jaunaties rutualus.
Registuokis į jaunaties manifestacijų dirbtuves ir meditaciją Vilniuje spalio mėn.
leidžiu sau
leidžiu sau
leidžiu sau

Sekite Instagram'e

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu