Meditacija įmonėse

Šiandien labiau nei bet kada reikia rūpintis ne tik savo, bet ir aplinkinių emocine, minčių higiena. Gyvename laiku, kai streso, nerimo lygis itin aukštas, o stresas ypatingai blogina fizinę, emocinę savijautą, dėl to krenta gyvenimo kokybė, taip pat darbingumas ir efektyvumas darbe.

Ne, meditacija nebėra kažkas prieinamo tik išrinktiesiems ar vienuoliams. Šis stereotipas seniai paneigtas. Šiandien meditacija prieinama kiekvienam, o apie meditacijos naudą kalba daugybė mokslininkų, pagrįsdami meditacijos naudą moksliniais tyrimais, medituoti rekomenduoja psichologai tam, kad išlaikytum pusiausvyrą ir balansą gyvenime. Juk pervargęs, nelaimingas žmogus daugiau atims, nei sukurs.

Dažniausiai norime kitokio rezultato naudojant tokias pačias priemones, tačiau tai dažniausiai neveikia. Jei norime lygiuotis į tokias įmones kaip Nike, Apple, Google, CBRE, Sony, Facebook, Yahoo, Procter&Gamble, HBO, atkreipti dėmesį į tai, kad darbuotojo emocinei, minčių higienai ten skiriamas nemažas dėmesys. Šiose, kaip ir daugelyje kitų pasaulinio lygio kompanijų yra darbuotojams skirtos mindfulness, meditacijų programos. 

Kviečiu kurti sąmoningą organizaciją – registruokitės į įvadinę sesiją ir išbandykite! Įmonėse koncentruojamės į kvėpavimo, atsipalaidavimo, energijos suaktyvinimo pratimus, pasiūlysime meditacijų/pratimų planą pagal jūsų įmonės poreikius. Susitikimai vyksta internetu (pagal poreikį ir galimybes gali būti ir gyvai).

Atsiliepimai

Nuo to laiko kai pradėjau medituoti, jaučiuosi žymiai laimingesnė. Tiek namuose, tiek darbe. Ir šypsena šiandien dažnesė mano veide, nei susirūpinimas.

Jūratė

Visai kita gyvenimo kokybė – žymiai mažiau skauda galvą darbe, pagerėjo miego kokybė, jaučiuosi kur kas energingesnis ir žvalesnis visą dieną.

Marius

Jaučiuosi žymiai ramiau. Geriau susikoncentruoju ir greičiau atlieku savo darbus, dėl to pagerėjo mano rezultatas ir dėl to atlyginimas 🙂

Daiva

Praktikos po ilgo laiko gražino mano šypseną, nežinau ar tai tiesiogiai susiję, bet man šiuo metu lengviau – jaučiuosi laimingesnė.

Dovilė

Jei yra periodiškumas, padeda formuoti įprotį ir duoda pozityvo. Jaučiuosi pakylėta

Karolina

Visada patiko atsipalaidavimo, ramumos jausmas po susitikimų. Kartais ir 10 min. kvėpavimo meditacija duoda daugiau nei kita valandos praktika. Aciū 

Beata

Kodėl meditacija verslui?

Planai verslui

Pilnas

Pagrindinis planas – pilnas paketas. Gali būti koreguojamas pagal individualius poreikius ir pageidavimus.

  • Įvadiniai teoriniai – praktiniai meditacijos mokymai internetu iki 3 val.
  • Kassavaitinė palaikymo grupė internetu iki 40 min. 6 mėnesius – 4/5 kartai per mėn.
  • Pakartojimo įrašas.
  • Nemokama įvadinė sesija vadovui/atsakingam asmeniui.
Domina

Optimalus

Vidutinis planas. Gali būti koreguojamas pagal individualius poreikius ir pageidavimus. 

  • Įvadiniai teoriniai – praktiniai meditacijos mokymai internetu iki 3 val.
  • Kassavaitinė palaikymo grupė internetu iki 40 min. 6 mėnesius – 4/5 kartai per mėn.
  • Pakartojimo įrašas.
  • Nemokama įvadinė sesija vadovui/atsakingam asmeniui.
Domina

Testinis

Mažasis planas. Gali būti koreguojamas pagal individualius poreikius ir pageidavimus. 

  • Įvadiniai teoriniai – praktiniai meditacijos / sąmoningumo mokymai internetu iki 3 val. be palaikymo grupės. 

 

 

 

 

Domina

 

Turėtum skirti 20 minučių meditacijai per dieną. Nebent esi toks užsiėmęs, kad visai neturi laiko – tuomet skirk jai po valandą kasdien.

„Senoji Zen patarlė

Susisiekite