tinklalaidė su simona kupetiene

Tinklalaidė „Gelmės: pokalbiai apie tave“. Tai ilgai brandinta mano svajonė ir idėja. Labai seniai jaučiu, kad dalintis vienai patinka mažiau, nei dalintis kartu. Kaip kunigas Algirdas Toliatas sako, geriausia daugyba yra dalyba, todėl kiekvieną sekmadienį kalbinu savo drauges ir draugus, sielos seses ir brolius, bendrakeleives ir bendrakeleivius su kuriais mums pakeliui apie santykius su savimi, aplinkiniais ir aplinka… „GELMĖS: pokalbiai apie tave“ startuoja! Pokalbių video rasite čia.

#15 Pokalbis su Maya Grey

Kas yra meditacija? Šį vakarą jūsų laukia dviejų meditacijos aistruolių pokalbis, kurio metu kalbinu lietuvos meditacijų karalienę Maya Grey. Pokalbis apie meditaciją, apie atradimus ir jos gyvenimą PRIEŠ ir PO, apie OŠO ir gyvenimą jo meditacijų centre. Pokalbio pabaigoje laukia dovana – trumpa, bet labai efektyvi meditacija kaip sugrįžti į save greitai. Stipri energijos dozė per valandą garantuota. MAYA GREY meditacijų praktikė ir meistrė, sertifikuota Monroe Instituto trenerė, Ho‘oponopono praktikė, Reiki (universalios gyvybės energijos) meistrė, koučingo specialistė.
 

#14 Pokalbis su Neringa Vygintauskiene

Tema santykiai. Ne patogūs, o tikri. Nuo ko priklauso santykiai su kitais? Reikalavimus vyrui, moters poreikius, svajones, laiką sau ir egoizmą. Laukia tikras ir nuoširdus pokalbis. Šį kartą kalbinsiu savo bendramintę Neringą Vygintauskienę, saviugdos trenerę, bendruomenės bei saviugdos studijos Kaune „GAJA namai“ įkūrėją, koučingo specialistę (ICU), Human Design sistemos praktikę. Neringa taip pat yra „Mėnulio kalendorius/veiklų planuotė“ leidėja, patyriminių/saviugdos kelionių ir stovyklų moterims organizatorė, individualiai ir grupėse dirbanti moterų saviugdos srityje.
 

#13 Pokalbis su Gabija OM Petronyte

Kalbamės su Gabija apie tai, kaip gyventi autentiškai. Puiki tema naujų metų proga. Gabija išties gali pasigirti įdomiomis patirtimis – automobiliu iki Tailando, vestuvės pagal pagoniškus papročius, jogos mokytojų kursai vos pradėjus lankyti jogą, vaikščiojimas ant žarijų ir dar ne viskas! Kviečiame prisijungti ir jaukiai praleisti vakarą kartu.
Gabija – studijos OM įkvėpėja ir įkūrėja, Vila Om įkūrėja, Master Mind grupių moderatorė, Mąstymo keitimo trenerė, Hatha jogos bei sąmoningo kvėpavimo mokytoja, Nirvana Fitness trenerė.
 

#12 Pokalbis su Egle Rauličkyte

Kalbėsime apie tai, kaip neiškristi iš savo ratų metu, kai labai spaudžia iš išorės 🙂 Energijos, juoko ir pozityvimo plūpsnis garantuotas ir neabejoju, kad ras jame naudingų dalykų kiekvienas. Eglė yra vienas iš tų žmonių, kuris mane paragino judėti pirmyn, gal įkvėps ir jus? Susitikimo pabaigoje jūsų laukia trumpa meditacija, kviečiame praktikuoti kartu.

#11 Pokalbis su Raminta Lapinskaite

Šio susitikimo tema – mėnulis ir jo ciklas, įtaka mūsų gyvenimui. Kalbėsime apie mėnulio įtaką, kaip jis veikia, įtakoja mūsų kasdienybę, apie jaunaties ir pilnadies ritualus, apie tai, kada geriau kurti, veikti, o kada geriau tiesiog… svajoti. Pokalbio žinias galėsite panaudoti iškarto savo gyvenime!

#10 Pokalbis su Rūta Banionyte

Pokalbyje liesime šias temas: moteriškumas, pasitikėjimas savimi, santykiai – ar galima juos sukurti gražius su kitais neturint gražaus santykio su savimi?, kalbėsime apie žinomumą, socialinę mediją ir piktus komentarus, dėkingumo praktiką ir… seksualinį gyvenimą. Tabu? Mums ne! Susitikimo pabaigoje Rūta padovanos vieną Šokoladas sielai meditaciją, pasiruoškite 10 minučių „Pasitikėjimo savimi“ įkrovimui. Tiks tau ir tavo draugei!

#9 Pokalbis su Renata Bukauskaite

Yoga of Now, Tantra bei Kriya jogos mokytoja, vykdanti mokymus/seminarus, jogos užsiėmimus, mokytojų kursus, meditacijas, privačias konsultacijas, energetinius gydymus, aukštesnės sąmonės transmisijas, gimdos energetinius valymus, šviesos bei garso terapijas Europoje, Australijoje bei Azijoje. Viena iš Renatos misijų yra moteriškos esensijos įkvėpimas/pažadinimas padedantis ugdyti seksualinę kūrybinę energiją asmeniniam prabudimui ir susivienijimui su savo unikalia moteriškos galios išraiška.

#8 Pokalbis su Viktorija Jakučinskaite

Apie grožį gyvenime, apie dailę, apie meditaciją, apie stereotipą, kad žymus lygu laimingas, apie tai, kad jei šypsaisi socialinėje medijoje tai niekuomet neliūdi ir neišgyveni neigiamų emocijų, apie tai, kad kiekvieną dieną renkamės kaip ją norime nugyventi šiandien – griaužti save dėl praeities ir ateities ar mėgautis čia ir dabar. Ir, žinoma, apie tai, kaip pasikeitė Viktorijos gyvenimas atradus meditaciją. Na ir apie tai, kaip išlikti įdomiai savo vyrui net ir po 19 metų kartu!

#7 Pokalbis su Živile Grumadaite

Šiame pokalbyje:
– Ką reiškia paleisti emocijas?
– Jei paleisiu emocijas, kas liks manyje? Gal aš neteksiu dalelės savęs?
– Kodėl reikia paleisti emocijas?
– Kaip reikia tai padaryti? Žinoma, turėsite galimybę išbandyti emocijų paleidimo techniką ir praktiškai. Tai jei jauti, kad emocijos kartais ar dažnai lipa per kraštus, tuomet sekmadienį būk pasiruošęs!

#6 Pokalbis su Zuzana Bardovska

Pagridinė pokalbio tema – patyriminės kelionės. Kas jose vyksta? Kuo tokia kelionė skiriasi nuo standartinių kelionių? Kodėl po tokios kelionės niekuomet nebūsi toks, koks buvai? Kodėl būtinai grupėje bus vienas asmuo, kuris priešinsis viskam? Kodėl kai kurios moterys bijo moterų kelionių? Kuo tokios kelionės ypatingos ir kodėl reikalingos? Azijos „šventasis“ trikampis – Bali, Tailandas ir Indija. Kuo šios šalys panašios ir kuo skirtingos?
 

#5 Pokalbis su Egle Luotyte

Podkastas apie dėkingumo praktiką ir dėkingumo meditacija. Eglės papasakos apie stresą, kamavusias panikos atakas ir kaip atrado dėkingumo praktiką bei kaip ši praktika pakeitė jos gyvenimą bei sudėliojo viską į vietas.
 
www.dekingumodienorastis.lt dovanoja 10% nuolaidą dienoraščiui įsigyti iki birželio pabaigos! Čiupkite nuolaidos kodą SIMONA10.
 

#4 Pokalbis su Sonata Aaltonen

Kalbėjome apie manifestacijas – kaip susikurti savo gyvenimą, apie drąsą tai daryti, apie santykius, širdies atvėrimą, tobulėjimą ir augimą, mirtį, Sonatos dienos rutiną ir praktikas. Turėsite galimybę pasinerti į unikalią 20 minučių „Mirties ir perspektyvos“ meditaciją, todėl pasiruoškite pokalbio viduryje kilimėlį ir pagalvėles atsisėsti arba atsigulti bei paprašykite namiškių, kad tuo metu jūsų netrukdytų.
 

#3 Pokalbis su Gerda Vencevičiūte

Susitikimo metu kalbėjome apie judėjimo svarbą, apie tai, kaip judesys keičia energiją, apie masažą, atsipalaidavimą, ligas ir vaistus. Turėsite galimybę pasidaryti kvėpavimo testą, kvėpavimo pratimus ir išbandyti Nirvana fitness pratimus. Nirvana Fitness treniruotės apjungia jogą, pilates, sąmoningą kvėpavimą, šokį – su gydančia „Theta Healing“ muzika, naudojama“flow”metodika atpalaiduoja, ramina.
 

#2 Pokalbis su Jūrate Marčiulaitiene

Kalbinu sveiko gyvenimo būdo ambsadorę Alytuje Jūratę Marčiulaitienę apie sveikuolius, aromaterapiją, sveiką gyvenimo būdą. Pokalbio metu jūsų laukia vidinės šypsenos meditacija ir sveiko žalio kokteilio gamyba. Jūratė sveikos mitybos ir gyvensenos propaguotoja, holistinės aromaterapijos edukatorė, Reiki ir Teta praktikė, sertifikuota „Raindrop“ ir „VitaFlex“ masažų technikų instruktorė, Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ lyderė, profesionali fotografė ir žurnalistė.
 

#1 Pokalbis su Zita Joceviče

Su Zita kalbėsim apie: manifestacijas ir savo gyvenimo susikūrimą (Zita TAIP ištarė po pirmojo tikro pasimatymo su savo dabar jau dabartiniu vyru), apie emocijų paleidimą, apie tai, kaip būti laisvai savo viduje, apie dienos rėžimą, apie praktikas ir, žinoma, pokalbio pabaigoje jūsų laukia meditacija. Zita – emocijų paleidimo trenerė, ThetaHealing praktikė, bei projekto „Myliu ir primu save“ bendraautorė. Zitos gyvenimas kupinas dėkingumo ir meilės tam ką daro, ką veikia.