Knygų rekomendacijos

Eckhart Tolle: The Power of Now

Apie šios akimirkos galią – kaip ji kuria mūsų ateitį. Tik per dabartį galima rasti kelią į save ir tai taps išsivadavimu iš skausmo ir kančios bei padidinti vidinę galią. Gili knyga pasiryžusiems keisti savo likimą.

Įsigyti Amazone
Eckhart Tolle

Osho: pharmacy of the soul

Knyga apie meditacijų technikas – nuo paleidimo, atsipalaidavimo iki seksualumo ir praktikų santykiams. Tiks praktikuojantiems meditaciją savarankiškai ir norintiems pažinti skirtingas technikas.

Įsigyti amazone
osho pharmacy of the soul

David Deida: The Way Of Superior Man

Knyga kiekvienam sąmoningumo keliu einančiam vyrui, bet būtina paskaityti ir moterims. Tantrinis požiūris į santykius, seksualumą, iššūkius ir pan.

Įsigyti amazone
david deida the way of superior man

David Deida: Dear lover

Knyga moterims apie vyro giliausius troškimus. Parašyta vyro – tiesiog įgarsinta tai, ko galbūt jūsų vyras niekada neįgarsintų jums. Tantrinis požiūris į santykius vyro akimis.

Įsigyti amazone
david deida dear lover

louise hay: you can heal your life

Mano viena mėgiamiausių autorių ir jos viena populiariausių knygų apie tai, kad kiekvienas gali išgydyti savo gyvenimą ir tai yra kur kas paprasčiau ir lengviau nei tu galvoji.

Įsigyti amazone
Louise Hay You can heal your life

louise hay ir draugai gratitude a way of life

Dėkingumas – viena labiausiai transformuojančių praktikų. Keli papildomi DĖKOJU per dieną gali pakeisti tavy gyvenimą. Knyga apie dėkingumą ir istorijos, kurios privers susimąstyti.

Įsigyti amazone
louise hay gratitude the way of life

Wayne W. Dyer: 10 secrets for success and inner peace

Dar vienas mane inspiravęs mokytojas ir vedlys ir jo paprasta, aiški ir lengvai suvokiama knyga apie vidinę ramybę ir kaip tai susiję su sėkme.

Įsigyti amazone
Wayne W. Dyer 10 secrets success and inner peace

mark manson: the subtle art of not giving a f*ck

Lengva knyga atostogoms apie tai, kaip nustoti knisti protą sau ir kitiems ir pradėti gyventi gyvenimą tokį, kokio nori tu pats, o ne primestą kitų.

Įsigyti amazone
mark manson the subtle art of not giving a fck