Knygų rekomendacijos

Perskaitytos ar šiuo metu skaitomos knygos, kurias galiu rekomenduoti tiems, kas jaučia, kad gyvenime yra daugiau nei darbas ir namai, tiems, kas nori paaugti savo viduje, kas nori gyventi autentiškai, išeiti iš aukos pozicijos, gyventi gausoje, džiaugtis ir mėgautis, paleisti nerimą, labiau pamilti save, priimti savo kūną, praplėsti savo sąmonę.

Dr. joe dispenza: jūs esate placebas

Rekomenduoju visiems, kam reikalingi tyrimai, įrodymai – knygoje pateikiami naujausi tyrimų duomenys. Kaip mūsų mintys kuria gyvenimus? Kaip sąmonė virsta materija? Kaip pereiti iš automatinio gyvenimo į sąmoningą.

pirkti internetu
joe dispenza jūs esate placebas knyga atsiliepimas

louise hay: pamilk save ir būk laimingas

Ši knyga turėtų būti įtraukta į privalomų perskaityti knygų sąrašą dar mokykloje. Šia knyga remiuosi savo gyvenime ir mokymuose. Padės suprasti savo kūną ir savo negalią, ligą bei jos siunčiamą žinutę mums.

pirkti internetu
louise hay knyga pamilk save ir būk laimingas

susan gregg senolės pasakojimai

Protėvių išmintis istorijose vaikams ir suaugusiems. Šios istorijos padės išsilaisvinti iš pasenusio, ribojančio požiūrio į pasaulį ir pamatyti gyvenimo siūlomas neribotas galimybes. Knygą skaitėme kartu su vaikais.

pirkti internetu
Susan Gregg Senolės pasakojimai atsiliepimas

shanon mcerlane: Meskime šviesos tinklą

Apie labai greitus pokyčius mūsų gyvenime ir kodėl jie vyksta. Kodėl svarbu rasti vietą pailsėti, nurimti, rasti balansą. Kodėl svarbu grąžinti pasauliui moterišką energiją. Kaip gyventi šviesoje ir ją skleisti?

pirkti internetu
meskime šviesos tinkla knyga atsiliepimas

louise hay: pamilk save ir būk sveikas

Kaip meilė sau ir sveikata yra susiję? Ką daryti, kad būtumėme sveiki? L. Hay teigia, kad meilė sau yra ne tik kelias į sveikatą, bet ir į laimę bei ilgaamžiškumą. „Kažkur tarp viso to streso, triukšmo ir neatliktų darbų vis dar yra vietos jums“.

pirkti internetu
louise hay pamilk save ir buk sveikas

osho: gyvenimas meilė juokas

Ko trūksta mums, kad išeitumėme iš kančios ir jaustumėmės ištiesų gyvi? Taip, tų dalykų, ko visi linkime vieni kitiems – meilės, juoko ir, gal ne visada susimąstome – pačio gyvenimo.

pirkti internetu
osho gyvenimas meile juokas

OSHO: Kaip nutildyti protą

Neramus protas – viena didžiausių šių laikų problemų. Protas gali būti tavo tarnu, bet gali būti ir šeimininku – viskas priklauso nuo tavęs, kokį kelią pasirinksi. Veiksmingi būdai kaip nuraminti protą ir kaip rasti kelią į meditaciją.

Pirkti internetu
Osho kaip nutildyti prota

Miranda Gray RAUDONASIS MĖNULIS

Knyga moteriai, padedanti suprasti moterišką prigimtį ir moteriškos energijos galią. Savęs priėmimas prasideda nuo savo kūno ir seksualumo. Kaip skleisti šią energiją ir auginti savo kūrybines galias?

Pirkti internetu
Miranda Gray Raudonasis mėnulis

Eckhart Tolle: The Power of Now

Apie šios akimirkos galią – kaip ji kuria mūsų ateitį. Tik per dabartį galima rasti kelią į save ir tai taps išsivadavimu iš skausmo ir kančios bei padidinti vidinę galią. Gili knyga pasiryžusiems keisti savo likimą.

Įsigyti Amazone
Eckhart Tolle

Osho: pharmacy of the soul

Knyga apie meditacijų technikas – nuo paleidimo, atsipalaidavimo iki seksualumo ir praktikų santykiams. Tiks praktikuojantiems meditaciją savarankiškai ir norintiems pažinti skirtingas technikas.

Įsigyti amazone
osho pharmacy of the soul

David Deida: The Way Of Superior Man

Knyga kiekvienam sąmoningumo keliu einančiam vyrui, bet būtina paskaityti ir moterims. Tantrinis požiūris į santykius, seksualumą, iššūkius ir pan.

Įsigyti amazone
david deida the way of superior man

David Deida: Dear lover

Knyga moterims apie vyro giliausius troškimus. Parašyta vyro – tiesiog įgarsinta tai, ko galbūt jūsų vyras niekada neįgarsintų jums. Tantrinis požiūris į santykius vyro akimis.

Įsigyti amazone
david deida dear lover

louise hay: you can heal your life

Mano viena mėgiamiausių autorių ir jos viena populiariausių knygų apie tai, kad kiekvienas gali išgydyti savo gyvenimą ir tai yra kur kas paprasčiau ir lengviau nei tu galvoji.

Įsigyti amazone
Louise Hay You can heal your life

louise hay ir draugai gratitude a way of life

Dėkingumas – viena labiausiai transformuojančių praktikų. Keli papildomi DĖKOJU per dieną gali pakeisti tavy gyvenimą. Knyga apie dėkingumą ir istorijos, kurios privers susimąstyti.

Įsigyti amazone
louise hay gratitude the way of life

Wayne W. Dyer: 10 secrets for success and inner peace

Dar vienas mane inspiravęs mokytojas ir vedlys ir jo paprasta, aiški ir lengvai suvokiama knyga apie vidinę ramybę ir kaip tai susiję su sėkme.

Įsigyti amazone
Wayne W. Dyer 10 secrets success and inner peace

mark manson: the subtle art of not giving a f*ck

Lengva knyga atostogoms apie tai, kaip nustoti knisti protą sau ir kitiems ir pradėti gyventi gyvenimą tokį, kokio nori tu pats, o ne primestą kitų.

Įsigyti amazone
mark manson the subtle art of not giving a fck