Įkvepiantys mokytojai

Louise Hay aš myliu savo gyvenimą

Gyventi be mane įkvepiančių mokytojų būtų mažiau įdomu nei jų turint. Iš kiekvieno mane į kvepiančio mokytojo aš pasisemiu daug idėjų, minčių, randu atsakymus į man kylančius klausimus, kartais man jų tekstai ar garso įrašai tampa nusiraminimo šaltiniu, kartais jie padeda grįžt atgal, į savo vidų, ašį ir centrą. Šiame sąraše rasite žmones, su kuriais niekada neturėjau jokio fizinio kontakto, bet jų knygos, straipsniai, paskaitos internete paliko manyje labai daug. Ir taip, jie nėra vieninteliai, kurie įtakojo mano kryptį gyvenime, kurie prisidėjo prie mano asmenybės formavimo, bet jie paliko tikrai nemažą žymę manyje. Dalinuosi, lai jie įkvepia ir jus!

Joe Dispenza – internete rasite daug video anglų, ispanų ir rusų kalba. Apie proto, kūno ir sielos bendrystę, apie energetinius centrus.

Bruce Lipton – dar vienas šių laikų mokslininkas, kurio objektas labai artimas man – kūnas, protas ir siela. Kažkada buvęs didelis šių temų skeptikas tiria šių objektų įtaką mūsų gyvenimui.

David Deida – šių laikų tantrikas. Parašęs daug knygų vyrams, moterims ir abiems atskirai. Keliantis daug aistrų, viešai kalbantis apie seksą ir seksualumą. Nori turėti laimingus santykius? Viskas kur kas paprasčiau nei tu galvoji…

Louise Hay – mane viena labiausiai įkvepiančių moterų palikusi didžiulį palikimą manyje. Vien jos gyvenimo istorija ko verta! Visoms moterims, kurios savęs nevertina, visoms, kurios sako „jau per vėlu“, „tai ne man“, visoms, kurios neturi užmezgę ryšio su savimi ir savo kūnu. Taip pat ir vyrams. Jos knygos turėtų būti įtrauktos į privalomų knygų sąrašą mokykloje. Nejuokauju – perskaitykite nors vieną jos knygą ir suprasite kodėl.

Osho – mano guru, lydintis mane ilga laiką. Kad ir kaip skaitant sakyčiau čia ne man, nesąmonė, taip nebūna, anksčiau ar vėliau suprantu, kad tai man, apie mane ir dėl manęs. Osho patariu pradžioje neskaityti, o išbandyti jo meditacijų praktikas. Apie nuolatinį sąmonės plėtimą, ribotumą, augimą, laisvę viduje. Filosofas, sakoma, perskaitęs per savo gyvenimą daugiau nei 300 000 knygų, gerai susipažinęs su daugeliu religijų, filosofijų. Tik nežiūrėkite jo video youtube, nes ten daugiausiai rasite kontraversiškas pokalbio detales, bet norint suprasti esmę, reikia žinoti kontekstą. Taip pat manau, kad tai ką jis kalbėjo neįmanoma išversti, todėl skaitykite ar klausykite jo kalbų anglų kalba.

Mooji – dar vienas šviesuolis, vedantis į meilę. Ir Lietuvoje turintis daug gerbėjų bei pasekėjų ir mokinių. Visada gera jo klausytis.

Alan Watts – filosofas, vienas pirmų supažindinsių vakariečių su Rytų filosofija. Kalba įvairiomis sąmoningumo temomis, bet tikrai ne pradedantiesiems.

Dr. Wayne Dyer – jo ir jo išminties tiesiog gera klausytis. Jo paskaitų rasite daug internete, Youtube, yra lietuvių klaba išleistų knygų. Tinka tiek pradedantiesiems savo dvasinę kelionę, tiek jau einantiems tuo keliu. Kalba labai paprastai, aiškiai, galima klausytis ir su šeimos nariais. Temos – sąmoningumas, vidinė ramybė, meditacija, manifestacijos.

leidžiu sau
leidžiu sau
leidžiu sau

Sekite Instagram'e

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu