Didžiulis ačiū už šią kelionę. Neįsivaizduoju kokia kelionė turėtų būti, kad pranoktų šią savo įvairumu, įspūdžiais, pozityvumu, pirmais kartais ir egzotika. Šiuo momentu tai buvo tobula kelionė. Ačiū tau, kad visuomet išlikai linksma, pozityvi, kad šią kelionę organizavai lyg sau – tai labai jautėsi. Kelionės metu atradau, kad būti čia ir dabar buvo tas, atrodo, mažytis, bet milžiniškai įtakojantis veiksnys mano savijautai.

Urtė

Kelionės įvertinimas 10/10. Viskas buvo labai super! Daug keliavusi, bet tokio “atsijungimo” nesu patyrusi. Suorganizuota viskas nuo pradžios iki galo, apgalvota kiekviena smulkmena. Svarbiausia, buvo juntamas saugumo jausmas, kad atsitikus kam nors, visada galime kreiptis į jus. Taip pat nebuvo jokių “nepatogu”, “negražu” ir t.t. Ačiū jums už viską, buvo nerealu, jaučiuosi kaip sapne.

Jolanta

Simona, ačiū labai už dėmesį mums. Kelionė buvo labai gerai organizuota ir sklandi. Ir visa tai su jūsų pagalba. Visos kelionės metu vyravo gera nuotaika ir pasitenkinimas.

Džiaugiuosi, kad atvažiavau į jūsų stovyklą, patyriau daug naujų įspūdžių ir naujovių. Meditacija labai paįvairino šią kelionę, padarydama ją nestandartine ir įdomia.

Virginija