Meilė kaip dvasinė praktika

meilė kaip dvasinė praktika

Daugelis manęs klausia kaip atrasti savo mokytoją, savo praktiką, savo kelią. Vienintelis mano patarimas ir rekomendacija gali būti ši – jei tai tavęs neveda į MEILĘ – sau, aplinkai, aplinkiniams, tai praleisk šį laiptelį. Eik tik ten, kur tave palydi į meilę. Meilę sau, aplinkai ir aplinkiniams.

PASIRINK MEILĘ

Tu negali žinoti meilės galios kol nesirenki meilės. Taigi, pasirink meilę ir stebėk kas nutiks.

Pirmiausia, pastebėk kas nutiks tau. Stebėk savo kūną, kuris iš lėto atsikrato baimės jausmo, stebėk savo širdį, kurioje nyksta kaltės jausmas, savo protą, kuris išsilaisvina iš teisimo energijos.

Toliau stebėk kas nutiks tavo aplinkoje. Pastebėk, kaip tavo meilė paliečia kitus. Mokslininkai yra nustatę, kad tavo širdies veikla rezonuoja su tuo, kas vyksta aplinkiniame pasaulyje aplink tave. Yra įrodyta, kaip veiksmai, kuriuos inspiruoja meilė įtakoja atsiskyrimo jausmą, o tai reiškia, kad pasirinkus meilę gali nukeliauti kur kas toliau nei tavo akys gali matyti. Todėl nesvarbu kas, kasdien sąmoningai pasirink meilę.

MEILĖ KAIP DVASINĖ PRAKTIKA

Meilės pasirinkimas turėtų tapti kiekvieno dvasine praktika. Kaip tą padaryti? Tiesiog sąmoningai pasirink meilę, padaryk kasdien kažką, kas tau padės prisiminti, kad meilė yra tikroji kiekvieno prigimtis. Medituok. Melskis. Šok. Savanoriauk. Tarnauk. Išsikalbėk. Klausyk savo vidinio balso. Viską perleisk per meilę. Klausyk meilės balso ir žinok, kad per meilės kalbą kalba Dievas. Pasitikėk savo vidiniu meilės balsu ir žinok, kad tai tikrasis tavo balsas. Veik iš meilės, per meilę, dėl meilės ir su meile.

Atsimink, kad būti meilės centre, meilės dabartyje yra stipriausias įtakojimas tavo gyvenimo ir kiekvienos gyvenimo situacijos. Tad jei nori kažką pakeisti – pirmiausiai rinkis meilę.

leidžiu sau
leidžiu sau
leidžiu sau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu