Energijos suaktyvinimas rudenį (ir ne tik)

energijos suaktyvinimas

Trumpėjant dienoms, ilgėjant tamsiąjam paros metui, krentant lapams nuo medžių, mažėjant temperatūrai natūralu, kad žmogaus energija irgi blėsta. Kartais reikia ir taip: vartytis lovoje, nieko nedaryti, leisti sau tiesiog būti, pažiūrėti filmą ar daugiau pavalgyti. Bet svarbu – per ilgai neužsižaisti šioje energijoje, nes galiausiai energija ims dar labiau mažėti…

Fizikoje energija yra savybė, kuri turi būti perkelta į objektą, kad būtų galima objektui dirbti arba jį sušildyti. Energijos išsaugojimo dėsnis teigia, kad energija gali būti paversta į tam tikrą pavidalą, bet nėgali būti kuriama ar sunaikinta. Paprastas mokyklinis fizikos dėsnis veikia ir mūsų kasdieniniame gyvenime. Trumpai tariant, viskas yra energija, o kur mes ją kreipiame priklauso tik nuo mūsų. Tad jei galvosime apie tai, kaip prarandame jėgas, kaip jų trūksta, kaip sunku ryte atsikelti, kaip šalta, nemalonu ar pan – tą auginsime. Bet mes puikiai žinome, kad kur kreipiame savo mintis, ten energija ir auga, todėl siūlau prisiminti dar kartelį kas sužadina žmogaus energiją? Kas padeda išlikti žvalesniam? Geresnės nuotaikos? Palaikyti vidinį tonusą?

Kelionės – Deja, kelionės šiuo metu apribotos iki minimumo. Tad keliaukime po savo kraštą, tiek po savo vidinius kelius.

Juokas – vienas labiausiai aktyvuojančių energiją būdų. Vaikai vidutiniškai per dieną juokiasi apie 70 kartų. O kiek juokeisi tu?

Naminiai gyvūnai – jei neturi gyvūno – gal pats laikas susirasti draugą? Yra sakoma, jei žmogus nemyli gyvūno – tai kaip jis gali mylėti žmogų? Juk žmogų mylėti yra sunkiau…

Mokymasis iš įkvepiančių žmonių, savęs apsupimas žmonėmis, kurie džiaugiasi gyvenimu. Tad junkitės prie tų, kuriais žavitės!

Savanorystė arba tarnystė – užsirašykite kur nors savanoriauti. Pamatysite, kaip pasijusite geriau.

Spontaniškumas ir žaismingumas – įsileiskite žavesio į savo gyvenimą! Padarykite ką nors, ko paprastai nedarote, išeikite iš savo rutinos ir komforto zonos.

Pozityvumas – stebėkite savo mintis (puikiai tam padeda meditacija), nustebsite, kad apie 90% yra negatyvios, destrukcinės, griaunančios. Laikas pabandyti kitaip.

Joga – tai tiesiog gyvenimo būdas keliaujant link savęs. Nebandėte? Pabandykite ir nustebsite, kiek daug ji duoda!

Meditacija – man tai pagrindinis vaistas nuo visų ligų, savigraužos, įtampos, be jos aš jau tiesiog nebeįsivaizduoju savo gyvenimo. Panašiai, kaip ryte dantų neišsivalyti. Medituojant jaučiuosi lengvesnė ir fiziškai, ir emociškai, tai man padeda labiau mylėti save, duoda pasitikėjimo, vidinės ramybės ir laisvės. Prisijunk ir tu!

Vaikščiojimas basomis – nepraleiskite progos išbandyti šį nuostabų būdą atsipalaiduoti ir sužadinti savo energiją.

Dėkingumo praktika – paprastas AČIŪ gali pakeisti ne tik jūsų energiją, bet ir gyvenimą. Dėkingumas – viena pagrindinių dvasinių praktikų. Išbandykite!

Ankstyvas kelimasis – taip, tam reikia pastangų, taip, tam reikia motyvacijos, tačiau vaisiai labai saldūs.

Šokis – laukinis, kai judama širdimi, iš vidinio pajautimo ir vedimo, o ne kartojami kažkieno judesiai.

Gamta – išnaudokite kiekvieną galimybę pabūti gamtoje. Kai leidžia oras ir kai neleidžia.

Išjunkite televizorių. Nežiūriu TV jau 12 m. ir nesijaučiu nieko praradus. Anaiptol, tai buvo gražūs atradimų metai. O kiek laiko atsiranda neįgyvendintom svajonėm! Tai, ką ten matome yra š… krūva. Geriau gera knyga ar laikas savo artimiesiems.

Užsiėmimas mėgiama veikla – susiraskite hobį. Jums reikalingas laikas sau, ne tik šeimai, artimiesiems, darbui.

Kūno higiena – sportas, saltas dušas, režimas, ankstyvas kėlimasis, sveikas maistas atveria naujas galimybes mūsų gyvenime.

Minčių higiena, darbas su savo protu. Sąmoningumo didinimas, meditacija, pozityvus mąstymas. Ar žinai, kad renkamės viską, sprendimus darome kasdien, kiekvieną minutę. Tad kodėl ne pabandyt būti sąmoningesniu nei buvai vakar? Aš tikiu, kad harmoningai galima gyventi tik subalansavus savo kūną, protą ir sielą. Ir niekaip kitaip. Visais kitais atvejais jausis trūkumas – sveikatos, ramybės ir kt.

Sakyti gyvenimui TAIP. Ir prasidės stebuklų laikas (P.s. Rekomenduoju filmą jis sako TAIP). Yra net dvasinė praktika nustatytą laiką sakyti TAIP visiems pasiūlymams. Tai tiesiausias kelias į tai, kas tau duota šiam gyvenimui.

Įsimylėti. Ne konkretų žmogų, bet pradžioj save. Įsimylėti gyvenimą. Juk nereikia žodžių parodyti meilei, iškart matosi, kai įsimyli – švelnėja veido bruožai, pradeda spindėti akys. Tai veikia.

Aktyviai tekanti energija ne tik padeda žmogui jaustis geriau, čia ir raktas į vidinę ramybę. Tik pradžioje reiktų suprasti, kad senos priemonės neveikia. Kai eini tuo pačiu keliu, bet nenueini į norimą vietą, gal laikas keisti kryptį? Ir visi gražūs dalykai nuo nieko nepriklauso, tik nuo tavęs, mielas. Nori pokyčių? Imkis veiksmų!

Kviečiu tave į pasimatymus:

Meditacija pradedantiesiems Vilniuje rugsėjo 19 d.

Meditacija moterims Vilniuje rugsėjo 20 d. 

Maniefstacijų dirbtuvės Vilniuje spalio 17 d.

Moterų stovykla spalio 23-25 d.

leidžiu sau
leidžiu sau
leidžiu sau

Sekite Instagram'e

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu