Osho apie epidemiją ir baimę

osho apie epidemijas ir baime

Gal jau ir išsemta tema, nors jaučiu, kad ne visiems. jau kurį laiką norėjau išversti Osho žodžius apie epidemiją ir baimę – tas laikas atėjo čia ir dabar 

Klausimas:
-Kaip išvengti epidemijos?

OSHO:
-Jūs uždavėte neteisingą klausimą. Turite klausti „kaip save apsaugoti nuo šios baimės“. Labai lengva išvengti viruso, bet labai sudėtinga išvengti baimės tavo viduje ir pasaulyje.
Daugiau žmonių miršta dėl baimės numirti, o ne dėl epidemijos.
Nėra pavojingesnio viruso už baimę. Suprask tai, nes kitu atveju tapsi viduje miręs, bet su gyvu kūnu.
Tai nieko bendro su jokiu virusu neturi. Ta gąsdinanti atmosfera, kurią stebime dabar yra visuotinė beprotystė, kuri karts nuo karto pasireiškia. Taip jau yra nutikę tūkstančius kartų anksčiau ir taip nutiks dar ne kartą. Jums reikia suprasti minios baimės psichologiją.
Nustokite mėgauti baimės sultimis. Paprastai kiekvienas žmogus kažkiek mėgaujasi baime. Jei nebūtų dėl to smagu, kodėl tuomet eiti stebėti filmus?
Turi suprasti baimės saldumą savo viduje, kitaip negalėsi suprasti baimės psichologijos.
Tu esi savo baimės šeimininkas.
Bet visuotinės beprotystės momente tavo nuosavybė į baimę yra paliečiama. Tavo nesąmoningumas ją perima visiškai. Tu net nepastebi, kada paleidi savo baimės kontrolę ir pradedi skleisti baimę bei gąsdinti ir kitus.
Tuomet baimė gali tau padaryti bet ką. Tokiu momentu tu pasiimi ne tik savo, o ir kitų gyvenimus.
Daug žmonių nusižudo arba pradeda žudyti kitus.
Lik įdėmus. Neskaityj žinių ir nesek naujienų, kurios augintų baimę tavo viduje. Nustok apie tai kalbėti. Tų pačių dalykų kartojimas vėl ir vėl yra savihipnozės gimimas. Baimė ir yra savihipnozės rūšis. Ši mintis keičia tavo cheminę struktūrą tavo viduje ir pradeda veikti kaip nuodai, kurie nuodija tavo paties gyvenimą.
Tiek daug kitų dalykų vyksta pasaulyje, kreipk savo dėmesį į juos.
Meditacija tampa lyg apsaugos skydas ir neleidžia neigiamai energijai ateiti vidun. Tokiu metu energija visame pasaulyje tampa neracionali. Tokiu momentu tu gali jaustis, lyg esi juodojoje skylėje.
Sėdint meditacijos laive tu gali to išvengti.

(…)

Tol, kol mirties nėra šalia nėra reikalo bijoti to, kas yra neišvengiama. Baimė yra kvailumo rūšis ir įrodymas, kad tavo gyvenimas eina klaidinga kryptimi. Tie, kurie aukoja savo šiandieną dėl rytdienos, jie bijo mirties.
Mirtis nėra problema tiems, kurie pilnai išgyvena šiandienos kiekvieną momentą.
Pergalvok savo gyvenimą. Baimė neišsprendžia nieko ir tai nėra vaistai ar apsauga nuo mirties.
Jei tu nemirsi nuo pandemijos, tai tu mirsi kitą dieną, o ta diena gali būti bet kuri kita diena. Dėl to tu turi būti visada ruoštis išeit. Bet neleisk dėl to grimzti tavo gyvenimui.

Osho

Nuotrauka asociatyvinė iš kelionės po Khao Sok nacionalinį parką Tailande 😇🙏

Meditacija – vienas tų dalykų, kas stiprina ne tik imuninę sistemą, bet ir mūsų psichinę būseną labiausiai. Kviečiu prisijungti į praktikas internetu:

Ryto praktikos

Vakaro praktikos

leidžiu sau
leidžiu sau
leidžiu sau

Sekite Instagram'e

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu