Jaunaties ritualas

jaunaties ritualas

Žmogaus ciklas visuomet susijęs su mėnulio ir gamtos ciklu. Naujo mėnulio energija yra labai stipri apsivalymo ir naujos pradžios energija. Tai tobulas laikas manifestuoti savo gyvenimą ir apsivalyti, naujatis – galingiausias mėnulis naujoms svajonėms, naujoms pradžioms, naujoms idėjoms.

Kviečiu į pasimatymą su savimi ir dalinuosi jaunaties ritualu.

Susitvarkykite namus, išsimaudykite, pasipuoškite. Pasiruoškite  jaukią vietą – tai gali būti jaukus kampelis namuose ar gamtoje, užsidekite žvakę, jei jaučiate – mėgstamą smilkalą, pasimerkite gėlių. Tai tikrai nėra būtina, bet jauki aplinka jus dar labiau įkvėps kurti ir atsiverti. Užsileiskite mėgstamą muziką (kviečiu klausytis ir mano sukurtų dvasinės, sielos muzikos sąrašų Youtube). Ne tą, apie nelaimingą meilę, o tą, kuri jus įkvepia. Galite pasidėti mėgstamą kristalą, talismaną ar kitą jums svarbų daiktą. Įkvėpkite. Iškvėpkite. Ir dar, ir dar kartą… Paskirkite 15 minučių meditacijai, sugrįžimui į save, į savo vidų. Kai jausitės nurimę, atsipalaidavę, kviečiu pasiimti savo dienoraštį ir užrašyti savo svajones. Patogiai atsisėskite ir paklauskite savo širdies KO NORIU AŠ. Nesvarbu, ar tai atrodo lengvai pasiekiama, ar šiandien – nerealu, leiskite sau pasinerti į jausmą, lyg tai būtų tikra, realu čia ir dabar.

Laikas kurti savo ateitį klausantis savo vidaus. Išgirskite savo Šventuosius TAIP. Jie turi būti jūsų – ne tėvų, ne sutuoktinio, mažų ar didelių vaikų, kolegų, giminių, draugų ar bet kokių kitų žmonių. Jie neturi nieko bendro su tuo, ką turėtumėte daryti ar ką privalote. Svajonės – tai, kas teikia JUMS džiaugsmo. Jos patvirtina ką mylite, kuo tikite, ką branginate ir vertinate. Jos leidžia jums gyventi, vadovaujantis savo tiesa. Tai neturi būti daiktai. Nes visata ne tik duoda, ji ir paima. Kartais norėti mažiau ir yra daugiau. Todėl svajonės – turi būti ką norit išsiugdyti, ką patirti, ką išmokti, kur link judėti, o ne kokį dar vieną daiktą norite turėti.

išjauskite. Išmedituokite. Lai ateina jos iš vidaus tylos, iš sielos ramybės. Lai ateina jos iš vidaus gelmės. Užrašykite jas savo knygoje. Nupieškite. Padarykite koliažą ir suklijuokite lape. Taip, kaip jaučiate, kad tai jūsų, kad apie jus. Ir jos išsipildys, pasitikėkite, atsipalaiduokite ir padėkokite 🙏💃❤️🌻

Spalio mėnesį kviečiu į manifestacijų dirbtuves Vilniuje.

Daugiau FB grupėje Sąmoningos kelionės, meditacija.

leidžiu sau
leidžiu sau
leidžiu sau

Sekite Instagram'e

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Vienas komentaras straipsnyje “Jaunaties ritualas

  1. Pingback: Naujas mėnulis rugpjūtis 2020 - Sąmoningos kelionės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Norėdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Paspaudę "Sutinku" sutiksite su slapukų įrašymu